فرهنگ‌نامه‌ی مقاومت اسلامی
فرهنگ‌نامه‌ی آزاد مقاومت اسلامی

بیانیه حزب الله در پی توافق ایران و پنج به علاوه یک در مذاکرات ژنو‎

بسم الله الرحمن الرحیم

دستیابی دیپلماسی فعال جمهوری اسلامی به توافقی مبتنی بر استحکام موضع بنیادی ایران درباره‌ی برنامه‌ی گسترده و صلح‌آمیز هسته‌ای، پیروزی چشمگیر و موفقیت ویژه‌ی بین المللی دیگری است در دفتر زرین پیروزی‌ها و موفقیت‌های جمهوری اسلامی.

این پیروزی سرمشق و الگوی دیگر کشورها، دولت‌ها و ملت‌هایی است که می‌خواهند بدون تسلیم شدن در برابر دستورات خارجی و تهدیدات و فریب‌ها به عزت و استقلال دست یابند.

این موفقیت تأکید می‌کند پایمردی و همراهی رهبری حکیمانه و ملت پایدار واقعیت غیر قابل انکار پیروزی ایران بر همه‌ی چالش‌ها را به وجود آورده، مجال پیشرفت درون‌زا و متکی به توانایی‌های ملت را در حوزه‌ی علم و فناوری فراهم می‌سازد و خودکفایی کشور در بسیاری زمینه‌ها را در پی دارد.

باید تأکید کرد آن‌چه طی این توافق رخ داد یک پیروزی بزرگ برای ایران و همه‌ی ملت‌های منطقه است؛ یعنی شکست دشمنان ملت‌ها و قدرت‌هایی که در کمین منطقه و اهالی آن هستند. این پیروزی گامی امیدآفرین در مسیری است که امید می‌رود گام‌های درخشان دیگری در آن برداشته شود. تا ایران در صدر کشورهای پیشرو جهان باقی بماند و آمال ملت خود و همه‌ی ملت‌های امت را برآورده سازد.

حزب الله این توافق و این پیروزی بزرگ را که در دفتر پیروزی‌های امت‌مان بر طمع‌ورزان، اشغالگران و همه‌ی مستکبران و پیروانشان در جهان ثبت خواهد شد به رهبر معظم انقلاب امام سید علی خامنه‌ای، جناب رئیس جمهور شیخ حسن روحانی، دولت و ملت ایران تبریک می‌گوید.

حزب الله

از: حزب الله، مقاومت اسلامی لبنان، پایگاه مجازی فارسی زبان مقاومت اسلامی لبنان، [2013/11/28]، لینک

ارتباط با ما | لوگوی ما
حقوق مطالب اختصاصی محفوظ است.