فرهنگ‌نامه‌ی مقاومت اسلامی
فرهنگ‌نامه‌ی آزاد مقاومت اسلامی
مربوط به:  سید عباس موسوی

پیام آیت الله سید علی خامنه‌ای (مدّ ظلّه) به مناسبت شهادت علامه سید عباس موسوی

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

من المؤمنین رجال صدقوا ما عاهدوالله علیه فمهنم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلو تبدیلا.

با تألم و تأسف بسیار خبر شهادت مظلومانه ی روحانی مجاهد و خستگی ناپذیر و رهبر فداكار حزب الله لبنان حجت الاسلام آقای سید عباس موسوی و همسر و فرزند خردسالش را بدست جنایت بار رژیم صهیونیست دریافت كردم.

رحمت خدا بر این سید عالیقدر و شجاع و با اخلاص و هوشمند ولعنت و نفرین خدا و خلق بر صهیونیست های ددمنش و خون آشام كه در راه مقاصد پلید و تجاوزكارانه ی خود از هیچ جنایتی رویگردان نیستند و بر حامیان خبیث و مستكبرشان كه با چشم پوشی از جنایات بزرگ آن رژیم و كمك به ادامه ی آن، چهره ی ضد انسانی و خیاثت بار خود را بیش از پیش آشكار می كنند و از هیچ توطئه و خیانتی علیه مسلمانان حق طلب روی نمی گردانند.

خون به ناحق ریخته ی این شهید بزرگوار عزیز و همراهان مظلومش مبارزه ی حق طلبانه مردم لبنان و فلسطین را بر ضد اشغالگران صهیونیست جدی تر و عمیق تر خواهدساخت. این سید عالیقدر كه علم را با عمل و گفتار را با صدق وفداكاری را با درایت توأم كرده بود در راه هدف الهی و مقدس خود كه دفاع از اسلام و مقابله با ظلم و تجاوز بوده به شهادت رسید و به سعادت ابدی نائل آمد و راه او بوسیله یاران و هم سنگرانش و ملت مسلمان و مظلوم لبنان و فلسطین ادامه خواهد یافت.

اسرائیل و آمریكا بدانند كه اینگونه جنایات نخواهدتوانست راه سلطه گری ظالمانه ی آنان را هموار كند و ملتهایی را كه در طول سالیان دراز مورد ظلم وشرارت آنان قرار گرفته اند بترساند.

اینجانب این شهادت افتخارآمیز را كه پاداش خداوند به جهاد مستمر آن انسان مخلص و فداكار بود به ملت لبنان و به جوانان پاك و عزیز حزب الله و رهبران آن مخصوصاً به خانواده و دوستان و ارادتمندان آن شهید بزرگوار تبریك و تسلیت می گویم و رحمت و فضل الهی را برای وی مسئلت می كنم.

والسلام علی عباد الله الصالحین

سیدعلی خامنه‌ای

سیزدهم شعبان هزار وچهارصد و دوازده

مطابق با بیست و هشتم بهمن ماه هزار و سیصد و هفتاد

از: حسینی خامنه ای، سید علی، پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار آیت الله خامنه ای (مد ظله)، پیام آیت الله سید علی خامنه‌ای (مدّ ظلّه) به مناسبت شهادت علامه سید عباس موسوی، لینک

ارتباط با ما | لوگوی ما
حقوق مطالب اختصاصی محفوظ است.